У Запорізькій області й далі діє заборона на відвідування водойм. Так, навіть у спеку. Рішення про це Рада оборони області ухвалила ще 23 травня 2024 року (№186), і воно залишається чинним.
Обмеження стосуються всіх місць масового відпочинку біля води — пляжів, річок, озер, ставків. Навіть у Кушугумській громаді, де багато хто вже традиційно мріє влітку втекти до води, ці правила залишаються в силі.
Причина очевидна — безпека. У воєнний час потрібно бути максимально обережними, бо небезпека може підкрастися звідки завгодно. У громадах вже розмістили інформаційні щити з попередженнями.
Місцева влада просить поставитися до цього з розумінням: відпочинок — це, звісно, добре, але безпека — на першому місці.
Тож поки ситуація не зміниться, доведеться шукати альтернативи — наприклад, прохолоду під кондиціонером чи у затінку з прохолодним напоєм.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




