У Запорізькій області для військових побудують багатоквартирний будинок

Запорізька міська рада вперше ухвалила проект будівництва житлового будинку для військових: відтепер родини тих, хто захищає Україну, матимуть власну оселю.

Про це повідомила нова секретарка міськради Регіна Харченко, передає Запоріжжя 24.

За її словами, питання щодо зведення багатоквартирного будинку для військовослужбовців вперше розглядалось на початку 2024 року.

Рекомендуємо

Однак прийняти кінцеве рішення депутати не могли. Наразі ситуація змінилась в кращу сторону.

“Це перше виділення землі міською владою для громадянської інфраструктури військовим за всю історію сучасного Запоріжжя”, – зазначила Харченко.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів