Незважаючи на постійні обстріли та неспокійну військову ситуацію в Запорізькій області планують висадити 1,6 гектара лісу до кінця року.
Це стало відомо під час засідання Лісокультурної ради. Представники українського лісництва обговорили плани на осінь 2024 року.
Загалом планують висадити 6,7 гектара, з яких 1,6 гектара — це лісові культури для відновлення, а 5,1 гектара — природне поновлення.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




