Державною екологічною інспекцією Південного округу були виявлені чергові несанкціоновані сміттєзвалища на території Запорізької області: такі недобросовісні дії щодо довкілля вчиняють самі громадяни.
Про це повідомляє пресс-служба ековідомства, передає Запоріжжя24.
Так, інспектори виявили місця скупчення відходів різного морфологічного складу у Біленьківській територіальній громаді, поблизу села Мар’ївка.
Працівники екоінспекції направили до старости громади рекомендований лист про негайне усунення незаконних сміттєзвалищ.
Фахівці нагадують, що розміщення сміття у невстановлених для цього ділянках караються адміністративною відповідальністю та штрафними санкціями.
Читайте також: У Запоріжжі створили окрему комісію, яка контролюватиме утилізацію відходів в регіоні.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




