У Запорізькій області екоінспекція знову виявила незаконні сміттєзвалища

Державною екологічною інспекцією Південного округу були виявлені чергові несанкціоновані сміттєзвалища на території Запорізької області: такі недобросовісні дії щодо довкілля вчиняють самі громадяни.

Про це повідомляє пресс-служба ековідомства, передає Запоріжжя24.

Так, інспектори виявили місця скупчення відходів різного морфологічного складу у Біленьківській територіальній громаді, поблизу села Мар’ївка.

Рекомендуємо

Працівники екоінспекції направили до старости громади рекомендований лист про негайне усунення незаконних сміттєзвалищ.

Фахівці нагадують, що розміщення сміття у невстановлених для цього ділянках караються адміністративною відповідальністю та штрафними санкціями.

Читайте також: У Запоріжжі створили окрему комісію, яка контролюватиме утилізацію відходів в регіоні.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів