У Запорізькій області енергетики відновили світло майже 5000 споживачам

Спочатку бригади «Запоріжжяобленерго» розібралися з наслідками обстрілів у чотирьох населених пунктах. У результаті 870 родин, які залишилися без електрики через ворожі атаки, знову зі світлом.

А ще погода додала роботи – через сильний вітер і дощі виникли нові пошкодження в мережах. Але й це не стало на заваді: 2 394 будинки у 24 селах Запорізького та Пологівського районів знову мають електрику.

Також вирішили проблему у високовольтних мережах, яка залишила без світла 1 642 споживачів. Щоправда, ще є абоненти, які чекають на відновлення.

Рекомендуємо

100 будинків у Запоріжжі та 359 домівок на Вільнянщині залишилися без світла, але роботи тривають. Наші енергетики працюють у цілодобовому режимі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів