Сьогоднішній день для бригади «Запоріжжяобленерго» міг закінчитись трагедією. Поки наші енергетики лагодили пошкоджені мережі десь біля лінії фронту, просто під час роботи по них вдарили рашисти.
Коли люди намагаються повернути світло в домівки – по них летить ворожий вогонь. На щастя, всі залишились живі. Але без наслідків не обійшлось – пошкоджено автовишку.
За словами керівника відомства Андрія Стасевського, завершити відновлювальні роботи не вдалося – довелося рятуватися від обстрілу.
Запорізька область – це територія бойових дій, і наші енергетики щодня працюють у ризику. Вони не просто ремонтують дроти, а тримають світло там, де темрява підступає буквально з кожного боку.
І це не перебільшення: від початку повномасштабного вторгнення двоє працівників компанії загинули, ще 13 були поранені. Вони такі ж герої, як і ті, хто тримає фронт зі зброєю, адже забезпечують нас світлом.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




