У Запорізькій області побудують підземну шкільну їдальню

У Запорізькій області планують побудувати шкільну їдальню, де харчуватимуться діти зі змішаною формою навчання.

Про реалізацію цього незвичного проекту розповів керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.

Фабрику-кухню з метою цивільної безпеки зведуть у бомбосховищі, однак точне місце її розташування Федоров не назвав.

Рекомендуємо

Ідеєю створення підземної їдальні військова адміністрація “надихнулась” після відвідування аналогічного закладу в Бучі (Київська область). Після початку війни там облаштували сучасну фабрику-кухню під назвою “ГотуЇмо”.

В рамках реформи шкільного харчування побудувати таке приміщення планують і в Запорізькій області. За словами Івана Федорова, наразі військова адміністрація працює над пошуком джерел фінансування.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів