У Запорізькій області планують побудувати шкільну їдальню, де харчуватимуться діти зі змішаною формою навчання.
Про реалізацію цього незвичного проекту розповів керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
Фабрику-кухню з метою цивільної безпеки зведуть у бомбосховищі, однак точне місце її розташування Федоров не назвав.
Ідеєю створення підземної їдальні військова адміністрація “надихнулась” після відвідування аналогічного закладу в Бучі (Київська область). Після початку війни там облаштували сучасну фабрику-кухню під назвою “ГотуЇмо”.
В рамках реформи шкільного харчування побудувати таке приміщення планують і в Запорізькій області. За словами Івана Федорова, наразі військова адміністрація працює над пошуком джерел фінансування.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




