Енергетики відремонтували лінії електропередач у Пологівському та Василівському районах, які щодня потерпають від обстрілів з боку армії рф: за добу було заживлено понад 1,5 тисячі прифронтових осель запоріжців.
Про це повідомляє прес-служба «Запоріжжяобленерго», передає Запоріжжя24. На сьогоднішній день без світла досі залишаються понад 26 тисяч поживачів у 69 населених пунктах області через активні бойові дії.
На Оріхівщині за останню добу заживили 988 абонентів: причиною відключення світла тут стала негода, а на Гуляйпільщині енергетики відновили світло для 486 споживачів.
Щоденні російські обстріли навіть не дають змоги запорізьким енергетикам вчасно ремонтувати електромережу, а доступ до деяких населених пунктів взагалі обмежений.
Фахівці не можуть дістатись туди через загрозу власному життю, тож частина запоріжців з початку війни виживає без світла, води та опалення.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




