У Запорізькій області придбали 25 нових шкільних автобусів

14 громад Запорізької області та два обласні заклади освіти отримали 25 нових шкільних автобусів, придбаних на понад 85 мільйонів гривень.

Чотири з них обладнані для дітей з особливими потребами. Про оновлення шкільного автопарку повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.

Він зазначив, що на закупівлю транспортних засобів було витрачено понад 85 мільйонів гривень. Це частково кошти громади, а також допомога від міжнародних партнерів.

Відтепер Запорізька область стала лідером за кількістю отриманих автобусів, і найближчим часом планується придбати ще один автобус для Запоріжжя.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів