У Запорізькій області ввели режим спеціального телерадіомовлення

На території Запорізької області введуть спеціальний режим телерадіомовлення для протидії ворожій пропаганді та блокуватимуть радіоелектронні сигнали.

Іван Федоров, голова Запорізької ОВА, оголосив про це рішення, прийняте під час виїзного засідання Кабміну, передає Запоріжжя 24.

За словами Федорова, новий режим передбачає блокування ворожих сигналів, що є ключовим заходом у боротьбі з пропагандою.

Прем’єр-міністр Денис Шмігаль підтвердив цю інформацію на урядовому засіданні. Федоров висловив вдячність за підтримку цієї ініціативи, підкреслюючи її значущість у боротьбі з російською пропагандою.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів