Новий і сучасний Центр матері та дитини облаштують на базі обласної дитячої лікарні, перинатального центру та центру репродукції у Запорізькій області.
Про це повідомили у прес-службі регіонального управління з питань охорони здоров’я ОДА, передає Запоріжжя 24. Головною метою даного соціального проекту є підвищення рівня народжуваності в Україні.
Окрім цього, у новоствореному Центрі пацієнти зможуть отримувати широкий спектр послуг, зокрема лікування безпліддя, планування вагітності, пологи та навіть медичний супровід дитини до 18 років.
Також у медустанові запровадять державну програму, яка допоможе безплідним парам проходити безкоштовний курс лікування.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




