У Запорізькій області зафіксували випадки гострих кишкових інфекцій

У Запорізькій області зареєстровано 1,5 тисяч нових випадків захворювання на ГРВІ. Хоча захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції наразі нижче епідемічного порогу, ситуація залишається неприємною.

З 30 грудня по 5 січня в області було зареєстровано 1530 випадків ГРВІ, серед яких 52,7% – це діти. Крім того, у трьох людей виявили коронавірус.

Також зафіксовані гострі кишкові інфекції у 36 осіб, 52,8% з них – діти. Серед дітей виявлено й випадок сальмонельозу. А через укуси тварин звернулося за медичною допомогою 24 людини, серед яких п’ятеро – це діти.

“Залишайтеся уважними до свого здоров’я, дотримуйтесь правил гігієни та стежте за самопочуттям – це допоможе знизити ризики захворювань у цей період”, – зазначають медики.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів