У Запорізькому районі вводили карантин через сказ лисиці та собаки

У Запорізькому районі скасували карантинні обмеження, пов’язані зі сказом. Відповідне рішення прийняла Держпродспоживслужба, передає Запоріжжя 24.

У відомстві повідомили, що фахівці місцевих ветеринарних лікарень провели спеціальні заходи для контролю ситуації в неблагополучних зонах м. Запоріжжя та села Григорівка Запорізького району.

Після цих заходів державні комісії вирішили зняти карантин для собак і лисиць у цих районах.

Для профілактики було вакциновано 629 тварин, а також провели 735 бесід з їхніми власниками та розповсюдили 50 інформаційних листівок.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів