У Запорізькій області у новому навчальному році понад 46 тисяч дітей ходитимуть до освітніх закладів в очному та змішаному форматі з міркувань безпеки, адже бойові дії на території регіону продовжуються.
Для цього в укриттях створили відповідні умови, а також закупили шкільні автобуси, щоб діти мали змогу комфортно та безпечно відвідувати освітній процес, передає Запоріжжя 24.
Як зазначили в обласному Департаменті освіти, цього року до першого класу піде 6890 учнів. Загальна кількість школярів на неокупованих територіях області може зменшитись до 60 тисяч у зв’язку з повномасштабною війною.
Більшу кількість укриттів в регіоні відремонтували до придатного стану, щоб діти та педагоги мали можливість відразу спускатись у безпечне місце у разі оголошення повітряної тривоги.
Читайте також: У Хортицькому районі дитсадки перейдуть на змішаний формат навчання.