У Запорізькому регіоні відкрили унікальний медцентр для військових та ВПО

У Запоріжжі відкрився новий медичний центр для переселенців і військових. Цей центр раніше працював у Мелітополі, а тепер переїхав до Запоріжжя.

Тут можна отримати різні медичні послуги: від терапії до хірургії та діагностики. Головна задача центру – надавати допомогу людям, які постраждали через війну, передає Запоріжжя 24.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що відкриття цього закладу допоможе зберегти важливих фахівців і підтримати переселенців.

Рекомендуємо

Лікарня обладнана сучасними приладами для діагностики і лікування, і незабаром відкриється стоматологічне відділення.

Також планується безкоштовна допомога для учасників бойових дій та їх сімей. Зараз у центрі працюють 29 медиків, і за перший тиждень вони вже прийняли понад 150 пацієнтів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів