У Запоріжжі розпочались чергові перевірки громадського транспорту на дотримання умов перевезень, технічного стану автобусів та обслуговування пільгових категорій.
Про це повідомили у прес-службі Запорізької міської ради, передає Запоріжжя 24. В мерії зазначили, що в ході рейдів було виявлено численні порушення, зокрема затримки в графіках руху транспорту, відсутність бейджів у водіїв та відеореєстраторів.
За останній період від пасажирів нашого регіону надійшло понад 400 скарг, пов’язаних з порушенням правил перевезень. Також окремо люди скаржились на некомпетентних водіїв. Їх теж притягнули до відповідальності.
Іншим перевізникам виписали адміністративні постанови та надали терміни для усунення проблем. У разі їх ігнорування можуть бути ініційовані санкції, у тому числі на розірвання договорів на дозвіл пасажирських перевезень.