Ранок 16 липня на тимчасово окупованому Токмаку виявився не таким спокійним, як сподівались росіяни. Прямо на околиці міста бахнуло – в повітря злетів зелений УАЗ-452 з екіпажем армії РФ.
А разом із ними і розвідувальний дрон “Скат 350М”. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. За їхньою інформацією, ліквідовано екіпаж, який керував дроном.
Цей безпілотник використовували для розвідки українських позицій і коригування вогню. Тобто, за фактом, хлопці сиділи в бусику і готувалися «здавати» наших військових. Але вийшло навпаки – дісталися в один клік до карми.
Окрім екіпажу, згорів і сам “Скат”. Удар точковий, ефективний і дуже символічний. ГУР підсумувало коротко: за кожен злочин буде справедлива відповідь. Нагадаємо, напередодні, в ніч на 15 липня, над Запоріжжям та передмістями активно працювала ППО.
Місто атакували “Шахеди”, вибухи було чутно в різних районах. Також на Запорізькому напрямку є загострення. 14 липня окупанти спробували просунутись біля Гуляйполя і Кам’янського. Також стало відомо, наскільки можлива окупація Запоріжжя росіянами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




