Україна стикається зі серйозною нестачею солдатів: це стало ключовою проблемою у військовій ситуації на сьогоднішній день.
Саме таке твердження публікують журналісти німецької газети “Die Welt”, передає Запоріжжя 24. Згідно з їх даними, до кінця року в Україні потрібно мобілізувати 200 тисяч осіб.
Мобілізація вже розширена, а військові проводять перевірки у містах, зокрема в Києві, де чоловіки особливо ухиляються від військового призову.
“Щоб заповнити втрати і сформувати нові бригади, Україні потрібно 50 000 нових солдат щокварталу і загалом 200 000 до кінця року”, – наголошує видання.
Також через дефіцит особового складу ЗСУ влада прийняла закон про призов ув’язнених чоловіків. Таких осіб можуть звільнити від відбування покарання у разі, якщо вони добровільно погодяться вступити до війська та піти на фронт.
Також в “Die Welt” зазначають, що за останніми розвідувальними даними, показники мобілізації в Україні значно відстають від очікуваних за останні кілька місяців.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




