Українським водіям збільшать штрафи за порушення ПДР до 40 тисяч гривень

З 1 жовтня на водіїв чекають більш суворі покарання за порушення правил дорожнього руху та спричинення ДТП, особливо у нетверезому стані. Відповідно зміняться й суми штрафів – найбільший сягатиме 40 тисяч гривень, передає Запоріжжя24.

У зв’язку з переходом на «зимовий» режим руху, всі водії транспортних засобів зобов’язуються вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за містом.

Інакше за це порушення доведеться сплатити від 425 до 510 гривень. Штраф у розмірі 20 400 гривень отримають ті, кого позбавили водійських прав, але вони проігнорували рішення суду.

Рекомендуємо

А якщо дане порушення громадянин скоїв двічі, штраф подвоюється і складе 40 800 гривень. Також відбудуться зміни і в кримінально-процесуальному кодексі.

Керувати автомобілем заборонять на термін від 5 до 7 років через правопорушення: за створення аварійної ситуації (до 1 року), залишення місця ДТП (до 2 років), керування у стані сп’яніння тощо.

За перевищення швидкісного режиму (до 20 км/год) передбачений штраф у розмірі 340 грн. Якщо було порушення на 50 км/год і вище – штраф сягатиме 1700 гривень.

А якщо перевищення швидкості призвело до аварійно небезпечної ситуації на дорозі – на водія накладають штраф у розмірі 3400 гривень. У цьому випадку можливе й позбавлення прав.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів