У Запоріжжі чотири лікарні стануть більш енергонезалежними – на їхніх дахах з’являться сонячні панелі. Це рішення ухвалили під час зустрічі голови ОДА Івана Федорова з представниками ПРООН в Україні.
Зараз технічні спеціалісти вже досліджують об’єкти, щоб з’ясувати, чи безпечно встановлювати там панелі та що для цього потрібно.
До реалізації проєкту можуть долучитися і міжнародні експерти. Як тільки вирішать усі технічні моменти, розпочнеться монтаж.
Це важливий крок, адже наші лікарні отримають додаткове джерело енергії, що особливо важливо в умовах нестабільної ситуації з електропостачанням та блекаутів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




