В чотирьох лікарнях Запоріжжя встановлять сонячні панелі

У Запоріжжі чотири лікарні стануть більш енергонезалежними – на їхніх дахах з’являться сонячні панелі. Це рішення ухвалили під час зустрічі голови ОДА Івана Федорова з представниками ПРООН в Україні.

Зараз технічні спеціалісти вже досліджують об’єкти, щоб з’ясувати, чи безпечно встановлювати там панелі та що для цього потрібно.

До реалізації проєкту можуть долучитися і міжнародні експерти. Як тільки вирішать усі технічні моменти, розпочнеться монтаж.

Рекомендуємо

Це важливий крок, адже наші лікарні отримають додаткове джерело енергії, що особливо важливо в умовах нестабільної ситуації з електропостачанням та блекаутів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів