У Мелітополі трапилася шокуюча історія. Маленька дівчинка, якій всього 5 років, захворіла. У неї була висока температура і кашель, тож її мама вирішила звернутися до лікаря.
Лікар сказала, що це може бути пневмонія, і порадила йти в лікарню для перевірки. Але в медзакладі свідомо відмовилися лікувати малечу. Не зробили навіть рентген і просто вигнали маму з дитиною.
Мама не здалася і знайшла спосіб зробити рентген сама через знайомих. І виявилося, що в дівчинки дійсно пневмонія.
Це вже не перший випадок, коли на окупованих територіях люди стикаються з відмовою у наданні медичної допомоги. Росіяни свідомо не дають нашим громадянам доступ до лікування.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




