На одному з місць дислокації російської армії у тимчасово окупованому Мелітополі в суботу стався потужний вибух, внаслідок якого були «відмінусовані» кілька російських офіцерів.
Інформацію про загибель бійців Росгвардії підтвердили в Головному управлінні розвідки України, передає Запоріжжя24.
Вибух стався у захопленому приміщенні «Нової пошти» на вул. Дмитра Донцова, де орки розмістили свій штаб та військову базу.
За даними ГУР, теракт організували містяни, які активно чинять опір окупантському режиму. Після потужного удару у Мелітополі стався справжній переполох, який привернув увагу чи не все управління окупаційної поліції.
Читайте також: У Запорізькій області створять Центр допомоги постраждалим українським військовим.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




