Запоріжці, готуйтеся – тепло надворі ще не означає, що батареї будуть холодними. Хоча весна вже активно нагадує про себе плюсовими температурами, опалювальний сезон у місті поки що триває.
Міська влада пояснює: офіційно батареї стануть холодними тільки тоді, коли три дні поспіль середньодобова температура буде вище +8°C.
За прогнозами синоптиків, це може статися наприкінці березня. З 25 числа очікується стійке потепління, а з 26 по 28 березня температура вже відповідатиме нормам для відключення тепла.
Тож орієнтовно в ці дати опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться. А поки що насолоджуємось останніми днями теплих батарей і поступово налаштовуємось на весняний режим.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




