В мерії Запоріжжя розповіли, коли в місті вимкнуть опалення

Запоріжці, готуйтеся – тепло надворі ще не означає, що батареї будуть холодними. Хоча весна вже активно нагадує про себе плюсовими температурами, опалювальний сезон у місті поки що триває.

Міська влада пояснює: офіційно батареї стануть холодними тільки тоді, коли три дні поспіль середньодобова температура буде вище +8°C.

За прогнозами синоптиків, це може статися наприкінці березня. З 25 числа очікується стійке потепління, а з 26 по 28 березня температура вже відповідатиме нормам для відключення тепла.

Рекомендуємо

Тож орієнтовно в ці дати опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться. А поки що насолоджуємось останніми днями теплих батарей і поступово налаштовуємось на весняний режим.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів