В обласному центрі запрацював телеграм-бот «Запоріжжя 1580», за допомогою якого жителі нашого регіону зможуть оперативно отримувати необхідну інформацію про роботу комунальних, медичних та інших установ.
Про це повідомила прес-служба Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. В мерії зазначили, що нова платформа працює на базі контакт-центру 15-80.
Відтепер бот у Telegram дасть змогу запоріжцям слідкувати за плановими графіками відключення світла або води, дізнаватись контакти комунальних, державних, освітніх, медичних та інших установ.
Також у чат-боті доступна інформація про адреси укриттів та координати благодійних організацій. Доєднатись до нього можна за наступним посиланням.
Фахівці зазначають, що у майбутньому «розумний бот» доповнюватимуть новими цікавими опціями та можливостями.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




