У запорізькій лікарні №4 встановили модульну котельню на дровах, яка забезпечить тепло навіть під час блекаутів. Цей проект підтримали наші міжнародні партнери – Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Модульну котельню вже протестували, а персонал проходить навчання з її обслуговування. Про це повідомила секретар міськради Регіна Харченко.
За її словами, лікарня має необхідний запас дров і скоро завершиться тендер на додаткове паливо, щоб забезпечити двотижневу роботу котельні без збоїв.
Харченко зазначила, що автономне опалення дуже важливе для лікарень, адже пацієнти потребують тепла для комфортного лікування у цілодобовому режимі.
Загалом Запоріжжя вже отримало 12 таких котелень для різних медзакладів, щоб зменшити їхню залежність від централізованого опалення.
Фото:




