На тимчасово окупованій території Бердянську рашисти змушують лікарів ставати на військовий облік через великі бойові втрати на фронті.
Відповідну інформацію опублікувала прес-служба Генерального Штабу Збройних Сил України, передає Запоріжжя24.
Українських медиків змушують мобілізовуватись до лав російської армії, а при відмові погрожують звільненням чи навіть фізичною розправою.
Рекомендуємо
Людям, які знаходяться на окупованих територіях Запорізької області, нічого не залишається, як погоджуватись на умови ворога, аби зберегти власне життя та життя своєї родини.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




