В окупованому Мелітополі росіяни викрали і катували дітей, бо думали, що вони працюють на СБУ

Російська армія продовжує вчиняти проти українського населення терористичні воєнні злочини: нещодавно подібний інцидент стався в тимчасово захопленому Мелітополі.

Подробиці розповів мер міста Іван Федоров, передає Запоріжжя24. За його словами, російські бойовики викрали та катували кількох підлітків, бо думали, що вони таємно працюють на нашу Службу безпеки.

Хлопцям інкримінують організацію терактів, націлених на дестабілізацію кремлівського режиму на ТОТ Запорізької області, а також співпрацю з іншими українськими патріотами.

«А ще росіяни кажуть, що ці викрадені неповнолітні особи нібито стежили за одним з колаборантів, аби закласти саморобну вибухівку у його під’їзді. Ми маємо звільнити наших людей і не допустити знущання над дітьми», – наголосив Федоров.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів