Ніч у Запоріжжі була важкою. Окупанти били по місту, летіли «шахеди» і КАБи — люди чули понад десять вибухів. Вісім багатоповерхівок і вісім приватних будинків постраждали.
Одна людина, на жаль, не пережила цю ніч, ще десятеро наразі у лікарні. Такі дані наводить прес-служба ОВА.
У відомстві зазначили, що попри все, Запоріжжя тримається. Люди допомагають одне одному, приносять воду, заклеюють вікна.
Комунальники, правоохоронці та всі рятувальні служби були на місці вже через кілька хвилин після вибухів.
Понад 73 тисячі будинків залишилися без світла, але енергетики вже працюють — від самого ранку, без сну, щоб відновити електропостачання, де це можливо.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




