Мешканці Енергодару, який з початку війни був окупований армією рф, продовжують потерпати від знущань з боку російських терористів: катування застосовують й до персоналу Запорізької АЕС.
На сьогоднішній день у місті активно працюють близько 10 катівень – приміщень, де росіяни намагаються зламати дух українського патріотизму.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов, передає Запоріжжя24. За його словами, містян, які чинять опір окупантському режиму, утримують в нелюдських умовах у будівлях колишнього ГУ СБУ та поліції.
Наразі в неволі перебувають більше сотні енергодарців, а з початку війни жертвами жорстоких катівень тут стали понад 1500 українців. Окупанти чинять великий тиск на населення і примусово вивозять до рф сотні родин з дітьми.
За словами Орлова, за останні 6 місяців з Енергодару виїхали 5 тисяч жителів. На сьогоднішній день там проживає близько 10 тисяч наших громадян.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




