В Україні може з’явитись новий державний орган – “Зоополіція”

Українці звернулись до уряду з проханням створити окремий орган, який займатиметься захистом тварин на державному рівні та прийматиме відповідні закони.

Одну з таких петицій на сайті Кабміну зареєструвала директорка Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова, передає Запоріжжя 24.

На сьогоднішній день звернення жінки набрало необхідну кількість голосів – понад 25 тисяч, тож незабаром його розглянуть депутати. “Зоополіція” допомогла б:

  • запобігти жорстокому поводженню з тваринами;
  • відкриттю кримінальних проваджень проти тих, хто знущається з тварин;
  • тимчасовому вилученню тварин у їхніх власників;
  • з перевірками щодо правил утримання тварин.
Рекомендуємо

На сьогоднішній день в Україні є безліч кримінальних справ, пов’язаних з живодерством. На жаль, деякі особи, що знущаються з чотирилапих, досі не понесли покарання за свої вчинки.

Авторка петиції має надію, що влада дослухається до громадської думки та створить окремий державний орган, який би контролював питання захисту та безпеки тварин.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів