В Україні завершили будівництво магістрального водогону, який подаватиме воду з річки Дніпро до Марганця та забезпечить жителів Дніпропетровщини новим джерелом водопостачання.
Раніше водні ресурси отримували з Каховського водосховища, однак 6 червня минулого року російська армія здійснила теракт та знищила ГЕС.
Про завершення будівництва водогону, яке тривало 7 місяців, повідомили в групі компаній “Автострада”, передає Запоріжжя 24.
Магістральний водогін працюватиме на ділянці “Запоріжжя – Томаківка – Марганець”. Як поясюють фахівці, забір води здійснюватимуть автоматизовані насосні конструкції з р. Дніпро в Запоріжжі.
Далі воду подаватимуть по збудованому водогону до Марганця (Нікопольський район, Дніпропетровська область). Вода проходитиме попереднє очищення, фільтрацію і, в кінцевому результаті, потраплятиме до будинків українських споживачів.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




