На 32-й сесії міськради депутати так і не дійшли згоди щодо скасування швидкісного режиму 70 км/год, який діє щороку з 1 квітня до 1 листопада.
Виконком міськради пропонував зняти обмеження швидкості, аргументуючи це тим, що ліміт у 70 км/год уже не актуальний через безпекові ризики.
Прибічники “перегонів” по набережній звітували, що нібито через обмеження швидкості тут з 1 січня 2019 року по 1 червня 2025 року сталося 515 ДТП, 152 людини отримали травми, а 15, на жаль, загинули. І нібито скасування швидкісного режиму повинно змінити ситуацію.
На сесії думки депутатів розділилися. Лише 15 проголосували “за” скасування, троє були категорично “проти”, десятеро вирішили утриматися, а ще 23 взагалі не голосували. У підсумку проєкт провалився — для прийняття рішення забракло голосів. Тож швидкісний ліміт 70 км/год залишається, принаймні поки що.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




