В Запоріжжі почали будувати дев’яту підземну школу – відео

У Запоріжжі біля одного з ліцеїв будують дев’яту за рахунком “підземну школу”. Робота вже йде активно – підрядники викопали котлован глибиною 7 метрів.

Далі планується зведення міцної конструкції з бетону та металу. Керівник Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що наша область створює безпечну освітню екосистему.

Наразі будуються ще 8 подібних шкіл у Запоріжжі та інших громадах. У цих школах зможуть навчатися понад 6 тисяч дітей у дві зміни.

Основні роботи завершать цього року, а першу школу відкриють вже цієї осені. У школі, яку будують зараз, зможуть безпечно навчатися 1000 учнів.

Відео:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів