В Запоріжжі запровадили екстрені відключення світла

В Запорізькій області з 19:00 і до розпоряджень Укренерго запровадили аварійні графіки відключень. Зверніть увагу, що це не стосується побутових споживачів.

Про це повідомили в Запоріжжяобленерго.

Рішення про знеструмлення приймається у надзвичайно терміновому порядку. Головна мета — це збереження енергосистеми. Енергетики мають запобігти серйозним технологічним аваріям.

Рекомендуємо

Просто кажучи, зараз іде боротьба за стабільність всієї мережі. Саме тому відключення називають превентивними. Вони необхідні для її миттєвого розвантаження.

Енергетики просять про розуміння. Вони працюють цілодобово. Це потрібно, щоб якнайшвидше повернути стабільність. Запоріжжя 24 закликає всіх запоріжців : будь ласка, мінімізуйте споживання електроенергії. Зараз це наш спільний енергетичний фронт.

Нагадаємо, що російські окупанти здійснили масовану ракетну атаку на енергосистем 10 жовтня. Тоді в східних регіонах та на лівому березі Києва були масові відключення світла. Наразі ситуація стабілізувалася, відключення найчастіше застосовують вранці та ввечері. Але вже зараз слід подбати про енергонезалежність для своєї домівки. Тримайте телефони та павербанки зарядженими.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів