Російські обстріли знову залишили частину Запорізької області без світла. 4 лютого ворог вдарив по об’єктах енергосистеми, тож довелося запровадити аварійні відключення.
Це торкнулося не тільки Запоріжжя, а й таких областей, як: Харківська, Сумська, Донецька, Полтавська, Кіровоградська, Дніпропетровська та Черкаська.
«Укренерго» просить жителів максимально економити електроенергію, особливо в години пік – з 7:00 до 22:00. Якщо є можливість, краще не вмикати потужні електроприлади одночасно й не перевантажувати мережу.
До того ж споживання електроенергії продовжує зростати. Наприклад, станом на ранок 4 лютого воно вже було на 2,8% вищим, ніж днем раніше.
Тому кожен, хто може хоч трохи зменшити використання електрики, допоможе енергетикам швидше стабілізувати ситуацію.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




