В Запорізькій області ввели аварійні відключення світла

Російські обстріли знову залишили частину Запорізької області без світла. 4 лютого ворог вдарив по об’єктах енергосистеми, тож довелося запровадити аварійні відключення.

Це торкнулося не тільки Запоріжжя, а й таких областей, як: Харківська, Сумська, Донецька, Полтавська, Кіровоградська, Дніпропетровська та Черкаська.

«Укренерго» просить жителів максимально економити електроенергію, особливо в години пік – з 7:00 до 22:00. Якщо є можливість, краще не вмикати потужні електроприлади одночасно й не перевантажувати мережу.

Рекомендуємо

До того ж споживання електроенергії продовжує зростати. Наприклад, станом на ранок 4 лютого воно вже було на 2,8% вищим, ніж днем раніше.

Тому кожен, хто може хоч трохи зменшити використання електрики, допоможе енергетикам швидше стабілізувати ситуацію.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів