Вдарили по рятувальниках: у Запоріжжі росіяни атакували пожежників під час роботи

У Запоріжжі росіяни вдарили по рятувальниках під час гасіння пожежі — пошкоджено пожежну машину, люди встигли піти в укриття.

У Запоріжжі російські війська завдали удару по рятувальниках під час гасіння пожежі. Пожежно-рятувальний автомобіль пошкоджено.

Про це повідомляє ДСНС. Рятувальники не постраждали — встигли вчасно перейти в укриття. Удар стався просто під час роботи, коли пожежники ліквідовували загоряння.

Цей інцидент — черговий приклад того, як окупанти свідомо б’ють по цивільній інфраструктурі та людях, які рятують життя. Лише за останню добу по Запорізькій області зафіксовано понад 900 ударів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів