У Запоріжжі російські війська завдали удару по рятувальниках під час гасіння пожежі. Пожежно-рятувальний автомобіль пошкоджено.
Про це повідомляє ДСНС. Рятувальники не постраждали — встигли вчасно перейти в укриття. Удар стався просто під час роботи, коли пожежники ліквідовували загоряння.
Цей інцидент — черговий приклад того, як окупанти свідомо б’ють по цивільній інфраструктурі та людях, які рятують життя. Лише за останню добу по Запорізькій області зафіксовано понад 900 ударів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




