Внаслідок авіаударів по Запоріжжю постраждали 33 людини, одна загинула

Запоріжжя знову під вогнем. Сьогодні ранок почався з тривожних новин. Ворог вдарив по нашому місту авіабомбами. Постраждали звичайні житлові будинки. На жаль, є загибла — мирна жінка.

Про це повідомив очільник області Іван Федоров. Також він зазначив, що кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 33 осіб.

Серед поранених четверо дітей. У лікарнях зараз залишаються 12 людей. Усі з мінно-вибуховими травмами. Стан чотирьох — важкий. Це двоє чоловіків (37 і 67 років) і дві жінки (57 і 67).

Рекомендуємо

Решта — у стані середньої тяжкості, включно з дітьми. Всім надається медична допомога, лікарі борються за кожне життя, зазначив Федоров.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів