У ніч на 3 вересня, внаслідок російського обстрілу Запоріжжя ,загинули двоє людей, серед них 8-річний хлопчик.
Про чергові втрати для нашого регіону, через російську збройну агресію, повідомив голова військової адміністрації Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
За його словами, ще двоє запоріжців, у тому числі 12-річна дівчинка, отримали травми внаслідок вибухової хвилі. Наразі дівчинка перебуває в реанімаційному відділенні, лікарі роблять все необхідне, аби врятувати її життя.
Потужний вибух пошкодив багатоповерхові будинки, що були розташовані поруч. Наразі на місцях влучання ворожих снарядів працюють аварійно-рятувальні підрозділи ДСНС та правоохоронці.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




