Водіїв запорізьких маршруток оштрафували на понад 100 тис. грн

У Запоріжжі водії маршруток були оштрафовані на понад 100 тисяч гривень за незаконні пасажирські перевезення.

Під час перевірки автобусів на Площі Свободи, проведеної Департаментом інфраструктури та промисловості Запорізької ОДА, виявилося, що жоден з водіїв, які працюють у певній компанії, не мав дозвільних документів для пасажирських перевезень, передає Запоріжжя 24.

Ці маршрутки обслуговують внутрішньообласні маршрути, деякі з яких прямують до прифронтового Оріхова. Внаслідок цього на водіїв шести маршруток були складені адміністративні протоколи на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Остаточне рішення про штраф буде прийнято судом. Запорізька ОДА повідомляє, що внутрішньообласні автобусні маршрути перевіряються щомісяця, і такі перевірки продовжуватимуться для своєчасного контролю пасажирських перевезень.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів