Сьогодні пообіді, близько 16:30, у Запоріжжі пролунала серія потужних вибухів. Російські окупаційні війська знову атакували місто, ймовірно, використавши керовані авіаційні бомби (КАБи). Одразу після вибухів очевидці з різних районів обласного центру почали повідомляти про появу густого диму в небі.
Стовпи диму настільки масштабні, що їх чітко видно практично з будь-якої точки міста. Соцмережі миттєво заполонили фото та відео наслідків ворожої атаки. Люди стривожені, адже вибухи були дуже гучними. Запорізька ОВА повідомила про влучання в багатоповерхівку.

Водночас, у місцевих пабліках та телеграм-каналах з’явилася інсайдерська інформація про те, що однією з цілей ворога міг стати завод «Мотор Січ». Повідомляється про влучання на територію підприємства, що й могло спричинити таку сильну пожежу та задимлення. Однак, наголошуємо, ця інформація є попередньою і потребує офіційного підтвердження.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




