Ворог знову атакував Запоріжжя, пошкоджені будинки в 3 районах міста

Внаслідок сьогоднішньої атаки російських окупантів у трьох районах Запоріжжя пошкоджено житлові будинки. На місцях влучань працюють усі профільні служби, які ліквідовують руйнування та допомагають постраждалим містянам.

Найбільше постраждали Шевченківський та Дніпровський райони, де пошкоджено 7 та 6 приватних будинків відповідно, а також нежитлову споруду. У Космічному районі в одному з багатоквартирних будинків вибито вікно через вибухову хвилю.

Як повідомляє Запорізька міська рада, для оперативного усунення наслідків обстрілу залучено комунальників, рятувальників, поліцейських та фахівців соцзахисту. Станом на 12:00 працівники КП «Запоріжремсервіс» вже завершили першочергові роботи з закриття вікон у частині пошкоджених осель.

Роботи з ліквідації наслідків агресії тривають, комунальні служби продовжують обстежувати територію та надавати допомогу мешканцям, чиє майно зазнало шкоди. Міська влада закликає громадян звертатися за допомогою у разі потреби та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів