На межі Запорізької та Донецької областей зараз тривають запеклі бої. Окупанти не зупиняються і продовжують просуватись у напрямку наших позицій. Про це повідомляють аналітики DeepState.
Вони фіксують активність ворога поблизу Новополя, яке розташоване якраз біля перетину двох областей. Також є рух окупантів у районах Торського, Горіхового та Зеленого Поля.
Наші захисники тримаються, але ситуація напружена. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вже побував на командних пунктах у частинах ЗСУ та Нацгвардії на Донеччині.
Він каже, що зараз найбільше тиснуть на Покровському, Добропільському та Новопавлівському напрямках.
Ворог намагається захопити важливі території, шукає слабкі місця в нашій обороні й атакує одразу з кількох боків.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




