У нас в Запоріжжі нарешті затвердили новий автобусний маршрут №71. Він довгий час працював у тестовому режимі і фахівці протягом трьох місяців спостерігали за пасажиропотоком.
Тепер рішення ухвалили офіційно. Про це розповіли в міській раді. Маршрут пройде від площі Запорізької до ТЦ “Епіцентр” і працюватиме там цілих 10 сучасних автобусів I класу.
Кожен з них вміщує понад 80 пасажирів. Це реально чудово, особливо для тих, хто щодня їздить цим напрямком. До слова, вже 3 листопада оголосять конкурс на перевізника.
Умови доволі жорсткі: автобуси мають бути чистими, зручними для людей з інвалідністю, обладнаними GPS-моніторингом та підсвіткою, а також з трафаретами для зручності пасажирів.
Проїзд коштуватиме за чинним тарифом, і платити можна буде кількома способами — єдиним електронним квитком, проїзним, готівкою або іншим зручним способом.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




