Втома від війни є, але Україна не відступить – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський визнав факт того, що українці, і він в тому числі, мають втому від повномасштабної війни проти РФ.

Про це глава держави повідомив під час інтерв’ю журналістам із Бразилії, передає Запоріжжя 24.

“Щодо втоми, брехати не буду, вона є, але до цього можна по-різному ставитись. Ми всі живі люди”, – зазначив Зеленський.

Також журналісти бразильського видання поцікавились у президента щодо подальших дій української сторони. Глава держави впевнено заявив, що Путін однозначно боїться України, тому що є невпевненим у собі.

Рекомендуємо

Незважаючи ні на що, Україна не відступить і продовжить відвойовувати свої території та міцно відстоюватиме свою позицію, підкреслив президент.

“Незважаючи на втому, українці ні в якому разі не опустять руки і не прогнуться перед Росією”, – підкреслив Зеленський.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів