“Вимагаємо демобілізувати військових, вони виснажені!”: запоріжці вийшли на шостий протест

Сьогодні, 28 січня, місцеві жительки влаштували мирний мітинг, присвячений на підтримку наших захисників, які вже понад два роки перебувають на фронті без відпочинку.

В акції протесту, яка розгорнулась під стінами обласної державної адміністрації, взяли участь рідні військовослужбовців, передає Запоріжжя24.

Люди вимагають від оборонного штабу демобілізації чоловіків, які досі не мали жодної відпустки. Командири військових бригад пояснюють, що не можуть демобілізувати навіть поранених бійців, адже їх немає ким замінити.

Рекомендуємо

На мітинг прийшли, переважно, дружини військових, які не бачили своїх чоловіків дуже довго і вже не мають сил терпіти беззаконня з боку Міністерства оборони.

Варто зазначити, що це вже шостий протест у Запоріжжі, пов’язаний з демобілізацією військових. Перший мирний мітинг під стінами ОДА відбувся в жовтні минулого року.

Відеосюжет:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів