Виплати ВПО з 1 березня продовжать – Запорізька ОДА

З 1 березня 2024 року внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) продовжать нараховувати щомісячні виплати, адже такі категорії населення потребують підвищеної допомоги від держави у зв’язку з війною.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту соцзахисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, передає Запоріжжя24.

За даними відомства, на сьогоднішній день у нашому регіоні проживають близько 230 тисяч переселенців, а 130 тисяч з них отримують матеріальну допомогу.

Рекомендуємо

На це завдання з міського бюджету виділяють 380 млн грн. Кошти продовжать надходити тим, хто підпадає під пільгові категорії і це:

  • непрацездатні пенсіонери;
  • громадяни, чий рівень пенсії за віком менший за 9440 грн;
  • особи з інвалідністю I-II груп та важкохворі;
  • діти – сироти та вихованці інтернатів;
  • люди з ТОТ або з зони активних бойових дій.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів