З 1 березня 2024 року внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) продовжать нараховувати щомісячні виплати, адже такі категорії населення потребують підвищеної допомоги від держави у зв’язку з війною.
Про це повідомили у прес-службі Департаменту соцзахисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, передає Запоріжжя24.
За даними відомства, на сьогоднішній день у нашому регіоні проживають близько 230 тисяч переселенців, а 130 тисяч з них отримують матеріальну допомогу.
На це завдання з міського бюджету виділяють 380 млн грн. Кошти продовжать надходити тим, хто підпадає під пільгові категорії і це:
- непрацездатні пенсіонери;
- громадяни, чий рівень пенсії за віком менший за 9440 грн;
- особи з інвалідністю I-II груп та важкохворі;
- діти – сироти та вихованці інтернатів;
- люди з ТОТ або з зони активних бойових дій.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




