Запоріжці готуються до Великодня: 2025 року ми святкуватимемо Пасху по-особливому, враховуючи обставини воєнного стану. Звісно, на нас чекають традиційні молитви та священний момент, але цього року все буде дещо інакше.
У Запоріжжі на Великдень працюватимуть лише 12 храмів та костелів. Священники закликають нас до обов’язкового дотримання безпеки. Великодні богослужіння відбудуться в неділю зранку.
Але от традиційних нічних служб не буде — це обмеження через ситуацію в країні. Освячення пасок почнеться вже в суботу з 14:00 до 18:00 і триватиме в неділю з 06:00 до 15:00 (хочете — проходьте в храм у Комунарському районі або обирайте інші місця, де буде служба).
Єпископ Фотій (ПЦУ) радить долучатися до богослужінь онлайн, особливо тим, хто не планує причащатися. А ось у Римо-католицькій церкві, за словами єпископа Яна Собіло, літургії розпочнуться в п’ятницю ввечері з Тайної вечері.
У неділю — з ранкової служби о 07:00, потім ще кілька літургій у 11:00 та 15:45. Що важливо: не забувайте про безпеку! У цей день у місті працюватимуть 800 поліцейських, і 270 з них будуть на варті поряд із храмами.
Усі ми маємо бути уважними до повітряних тривог і не забувати про укриття. Нехай цей Великдень принесе нам усім мир та спокій, навіть попри всі труднощі. І, звісно, не забувайте підтримувати одне одного — в цей час це найголовніше.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




