З 1 квітня у Запоріжжі діятиме заборона на вилов риби

Риби починають відкладати ікру, і це дуже важливий період для природи, тому з 1 квітня в Запоріжжі вводиться заборона на риболовлю. Обмеження триватимуть цілих два місяці.

В річках і водоймах не можна буде ловити рибу з 1 квітня до 20 травня, а в Дніпровському водосховищі — до 10 червня. Але не хвилюйтесь, це не означає, що риболовля зовсім заборонена.

Просто треба дотримуватись правил. Ловити рибу можна буде лише з берега, і гачки на снасті не повинні бути більше двох. І ще — треба бути дуже обережними і не заважати рибам у цей важливий час.

Рекомендуємо

І насправді це дуже важливо, тому що коли риби мають шанс спокійно відкласти свою ікру, природа віддячує нам у майбутньому великою кількістю риби.

А якщо побачите, що хтось порушує ці правила, можна дзвонити на «гарячу лінію» рибоохоронної інспекції і повідомити про це. Так ми разом зможемо зберегти природу.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів