З 1 по 10 жовтня рух транспорту через Дніпровську ГЕС знову буде обмежено через технічно-ремонтні роботи.
Про це попередила прес-служба Патрульної поліції у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24. У відомстві опублікували графік перекриття руху:
- З 1 по 4 жовтня: з 09:00 до 17:00.
- З 5 по 6 жовтня: з 08:00 5 жовтня до 20:00 6 жовтня.
- З 7 по 10 жовтня: час уточнять додатково.
Для об’їзду можна використовувати Арковий міст на острові Хортиця (вул. Величара — вул. Січі — вул. Антона Незоли (Таганська)), а також Нові мости та міст імені Преображенського.
Рекомендуємо
Водіям рекомендують заздалегідь планувати свій маршрут, щоб уникнути неприємних ситуацій на дорозі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




