Протягом останніх двох тижнів Запоріжжя зазнало більше 30 атак з боку російської армії. За словами Регіни Харченко, виконуючої обов’язки міського голови, ворог випустив десятки керованих авіабомб (КАБів) по місту.
Постраждали сотні будинків, і міська влада допомагає жителям долати труднощі після масованих обстрілів.
Так, було виділено понад 21 мільйон гривень на ремонт пошкоджених будівель, передає Запоріжжя 24.
Кожен власник приватного будинку отримає понад 58 тисяч гривень на покрівлю. Також пільгові категорії отримають по 15 тисяч гривень.
Ті люди, чиї будинки вже непридатні для життя, отримуватимуть по 10 тисяч гривень щомісяця. У місті також збільшили кількість гуманітарних автобусів, де можна отримати їжу та допомогу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




